2010 yılında alaylı bir yazılımcı olarak yazılım dünyasına adım attım. Çevik Yazılım ve Ütopya Bilişim Hizmetleri şirketlerinde yazılım geliştirici olarak çalıştım. 2010 yılından itibaren Microsoft .NET uygulamaları geliştirmekteyim. Ayrıca .Net uygulamaları yanı sıra Monotouch-Xamarin(IOS) ile uygulamalar da geliştirdim. Şimdilerde Özka İnşaat bünyesinde LOGO ve Paperwork ürünleri ile entegreli uygulamalar geliştirmekteyim. 

Orta okul zamanlarında bilgisayara olan ilgim yazılım dünyasına katılmama vesile oldu. Lise sonrası birkaç yazılım kursuna katılarak gelecekteki mesleğimi belirlemiş oldum. Alaylı olarak başladığım bu serüvene aynı şekilde devam ediyorum. Bir C Sharp (C#) hayranı olduğumu da ayrıca belirtmek isterim. 

Bir kursla girdiğim yazılım dünyasında sürekli yenilikleri takip edip, hem hobi hemde mesleki kazanım sağlaması açısından öğrenmeye devam ediyorum. Okuduğum makaleler, katıldığım seminer ve eğitimler ile öğrendiklerimi bloğumda sizlerle paylaşmaktan keyif alıyorum. Paylaştığım yazılar ile ilgili olumlu/olumsuz geri dönüşlerinizi beklerim. Bir dönem Yazılım Dilleri isimli toplulukta yazarlık yaptım. Eski makalelerime de buradan ulaşabilirsiniz. 

Yazılım ile ilgili uğraşlarımdan artakalan zamanlarda kitap okumayı ihmal etmemeye çalışıyorum. Okuduğum ya da okumak istediğim kitapları içeren kütüphaneme buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca kendime ayırabildiğim boş vakitlerimde konsol oyunları oynamaktan büyük keyif alırım.